Починаючи з 2002 року посольство Швейцарії підтримує розвиток органічного ринку в Україні шляхом впровадження різноманітних проєктів технічної допомоги. Швейцарсько-українські проєкти об’єднують свої зусилля, щоб принести якомога більше користі задля розвитку потенціалу виробників органічної продукції в Україні.
Так швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) за фінансової підтримки Швейцарії співпрацює з проєктом щодо аграрних розписок «Розвиток доступу аграрного сектору України до ринків капіталу», який впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) за підтримки Швейцарією.
Такі органічні компанії скористалися фінансовим інструментом аграрні розписки, отримавши кошти під заставу своїх органічних сільськогосподарських культур:
- Агрофірма ім. Т.Г. Шевченка, ПП (Полтавська обл.)
- Граніт-Агро, ПП (Полтавська обл.)
- Цефей-Еко, ТОВ (Житомирська обл.)
- Заможне-Агро, ТОВ (Житомирська обл.)
- Новомосковськ Агро, ТОВ (Полтавська обл.)
- Агро-люкс, ФГ (Чернігівська обл.)
- Солонянський завод «Агрополімердеталь», ТОВ (Дніпропетровська обл.)
- Завод пластмасових виробів «Супутник», ТОВ (Дніпропетровська обл.)
- Агро-Сула, ТОВ (Полтавська обл.)
- Світанок 1, ТОВ (Полтавська обл.)
- Агрофірма Мічуріна, ТОВ (Полтавська обл.)
- Лан-Агро, ТОВ (Полтавська обл.)
Кредиторами, які надавали аграрні розписки, виступили: АТ «ОТП БАНК», АТ «Банк Альянс», ТОВ «Укролія», Reson-Trade та FFM Europe B.V.
Інформація про те, як працювати з аграрними розписками, доступна за посиланням.
Якщо Вам цікаво дізнатися про аграрні розписки та скористатися цим фінансовим інструментом, будь ласка, завітайте на офіційну фейсбук сторінку Аграрні розписки або контактуйте з керівником ДП «Аграрні реєстри», Пустовітом Юрієм Михайловичем за тел. +38073-1617085 або на e-mail: admindp@agroregisters.com.ua.