Одним зі способів зробити органічні продукти більш доступними для широкого кола споживачів є постачання органічних продуктів у державні заклади харчування. Задля просування здорового і сталого харчування в закладах освіти і державних установах багато країн вже встановили обов’язкові критерії для закупівель сталих продуктів харчування, зокрема органічних продуктів, та успішно забезпечують органічними продуктами різні заклади громадського харчування.

Разом із нашими партнерами ми зібрали успішний міжнародний досвід введення органічних продуктів у громадське харчування, зокрема у заклади освіти, та сформували цикл статей. Гіперпосилання на статті зібрані для вашої зручності у цьому PDF файлі, який оновлюється відповідно до виходу нових статей.  

Цикл статей про досвід розвитку органічного виробництва та споживання органічної продукції, а також її просування через систему державних закупівель в різних країнах світу готується спільно OrganicInfo.ua та QFTP у співпраці з об’єднанням ключових учасників органічного сектору України «Органічна ініціатива» з метою підвищення рівня обізнаності про споживання органічних продуктів в рамках комунікаційної кампанії щодо реформи шкільного харчування в Україні.

Бажаємо приємного читання!