17 червня 2021 р. об’єднання «Органічна ініціатива» презентувало комунікаційну кампанію для медіа, а 24 червня 2021 р. – для органічних виробників. Комунікаційна кампанія відбувається за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України». Вона триватиме протягом декількох років і може значно підвищити рівень знань та лояльності українців щодо органічних харчових продуктів. Мета кампанії – популяризувати органічні сертифіковані продукти, роз’яснити споживачу, що ж таке органічні продукти, які їх переваги, як їх відрізнити на поличках магазинів.

Згідно з дослідженням «Обізнаність та сприйняття органічних продуктів в Україні», що було проведено компанією MZ hub на замовлення Органічної ініціативи наприкінці 2020 року, 78% споживачів в Україні готові купувати органічні продукти. Але їм бракує інформації, що допоможе зробити вибір на користь органіки.

Перший етап кампанії з просування органічних продуктів стартував наприкінці травня в онлайн форматі та вже має понад 9 мільйонів переглядів. У рамках кампанії розроблено відеоролики, банери та вебсторінку about.organicinfo.ua, переходячи на яку споживачі можуть більше дізнатись про органічні харчові продукти та перейти на каталоги виробників і продукції.

УСІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ТА МАТЕРІАЛИ ЗА ПОСИЛАННЯМ.

В Україні кампанія відбувається завдяки «Органічній Ініціативі», яка об’єднала ключових учасників сектору та залучила до проєкту партнерів, за підтримки Швейцарії.

«Вже цього року ми плануємо розширювати діяльність кампанії, більш активно залучати органічних виробників, лідерів думок та інші проєкти, розширювати її на місця продажів органічної продукції», – зазначає Олена Дейнеко, координатор об’єднання «Органічна ініціатива».

Ігор Кравченко, керівник швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), відзначив:

«Наша Програма активно запроваджує підхід розвитку потенціалу в органічному секторі. Рік тому ми розпочали діалог серед ініціативних представників органічного сектору щодо створення об’єднання «Органічна ініціатива». Подальша підтримка ідей об’єднання та фінансування комунікаційної кампанії в рамках Програми й стала приводом для сьогоднішньої зустрічі. Мені надзвичайно приємно, що головна ціль Програми – розвиток торгівлі органічною продукцією з вищою доданою вартістю співпадає із завданнями Органічної ініціативи. На мою думку, реалізація комунікаційної кампанії сприятиме кращій обізнаності українських споживачів щодо переваг органічної продукції, а також стимулюватиме попит на органічні продукти з вищою доданою вартістю українського виробництва. Це спонукатиме органічних виробників та переробників реагувати на цей запит, і в свою чергу, «розігріє» ринок органічних сертифікованих продуктів».

Повний пост-реліз доступний за посиланням: OrganicInfo.

Довідка:

«Органічна ініціатива» – об’єднання засноване в липні 2020 року; основна мета – зростання торгівлі українською органічною продукцією з вищою доданою вартістю на внутрішньому і зовнішньому ринках. Заради досягнення цієї мети об’єднуються учасники органічного приватного сектору України, активісти громадських організацій, провідні консультанти та надавачі послуг для виробників органічної продукції.

Органічна ініціатива – це простір для творчості, обміну ідеями та спільних дій.

Органічна ініціатива реалізується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).