У 2001 році Продовольча та сільськогосподарська організація ООН заснувала Всесвітній день молока, щоб визнати важливість молока як глобального харчового продукту та віддати належне молочному сектору. Відтоді щороку в усьому світі активно пропагується користь молока та молочних продуктів.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня молока українська молочна спільнота об’єдналася навколо глобальної ініціативи та оголошують низку заходів, а саме:

  1. Конкурс дитячих малюнків на молочну тематику про користь молочних продуктів. Вік учасників до 10 років.
  2. Конкурс рецептів страв з молочних продуктів та фото/відео як ви його готуєте. Вік учасників до 16 років.
  1. Конкурс казок про молоко та молочні продукти. Просимо вас написати власну казку, у якій, наприклад, розказати про пригоди Корівки на пасовищі, або про Молочну річку, яка напуває всіх цілющим та життєдайним молочком, або про змагання Йогурту та Ряжанки – хто смачніший! Вік учасників від 12 до 16 років.
  1. Колективний конкурс для шкіл у форматі відео. Це може бути бліцопитування, інтерв’ю (живі, кумедні коментарі від дітей різного віку) про те, що діти знають про якість, безпечність та користь молока. Вік учасників – всі охочі учні школи. Вік учасників до 16 років.

На всіх переможців конкурсів очікують подарунки. Детальніше про умови участі в конкурсах на сторінці організаторів: https://www.facebook.com

Результати усіх конкурсів будуть оголошенні в рамках Другого круглого столу «Молоко та молочні продукти в моделі здорового харчування школярів», який відбудеться 1 червня 2023 року. Більше інформації про захід на нашому сайті.

Заходи проводяться компаніями «Люстдорф», «Молочний альянс», «Клуб сиру», «Молокія», агропромхолдингом «Астарта-Київ» у співпраці з Українським інститутом розвитку освіти та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).