Другий круглий стіл «Молоко та молочні продукти в моделі здорового харчування школярів»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня молока, що відзначаються 1 червня, буде організовано Другий круглий стіл «Молоко та молочні продукти в моделі здорового харчування школярів».

Цілями заходу є актуалізація проблеми здорового харчування з фокусом на молоко та молочні продукти через висвітлення питань поживної цінності, важливості регулярного споживання молочної продукції для збереження здоров’я дітей різних вікових груп та питання доступності як харчових продуктів для щоденного споживання.

Дата: 1 червня 2023 року

Час: 13:00 – 16:30

Місце проведення: Білий зал, «First Conference Hall», вул. Хрещатик 25, м. Київ

Реєстрація на захід за посиланням

Програма заходу

Також під час круглого столу будуть підведені підсумки конкурсів для дітей з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня молока.

Підключення до відеоконференції можливе лише за попередньої реєстрації.

Заходи проводяться компаніями «Люстдорф», «Молочний альянс», «Клуб сиру», «Молокія», агропромхолдингом «Астарта-Київ» у співпраці з Українським інститутом розвитку освіти та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Дата

01 Чер 2023
Термін дії закінчився!

Час

13:00 - 16:30

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

«First Conference Hall»
Білий зал, «First Conference Hall», вул. Хрещатик 25, м. Київ
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені