Національний стенд України на міжнародній виставці Gulfood 2025

Набір компаній для участі у межах Національного стенду України на Gulfood 2025 

Відкрито набір українських виробників/експортерів харчової продукції для участі у міжнародній виставці Gulfood 2025 у межах Національного стенду України.  

Gulfood — одна з найбільших виставок харчової продукції та напоїв у світі, яка є ключовою подією для тих, хто зацікавлений у розвитку бізнесу у харчовій промисловості. Подія відбудеться у м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати, з 17 до 21 лютого 2025 року.   

Ця подія є чудовою можливістю для українських компаній вийти на міжнародні ринки та знайти нових партнерів у галузі харчової промисловості, а також знайомитися з інноваціями та тенденціями на ринку. 

Організація Національного стенду України на міжнародній виставці Gulfood 2025 має на меті просування України як країни-постачальника високоякісних харчових продуктів, зокрема органічних. 

Учасниками української експозиції на заході стануть 10 виробників/експортерів харчової продукції, а саме 5 виробників/експортерів органічних продуктів та 5 — свіжих та перероблених овочів, фруктів, баштанних культур, ягід та їстівних горіхів. 

Переваги участі у виставці в межах Національного стенду України: 

  • часткове покриття виставкових витрат, 
  • обладнане робоче місце, 
  • супровід та організаційна підтримка: запрошення іноземних партнерів, супровід під час B2B-зустрічей тощо, 
  • комунікаційна підтримка (висвітлення роботи Національного стенду України та його експонентів). 

Подати заявку для участі у межах Національного стенду України можна до 13 листопада 2024 року за посиланням

Більше інформації на сайті організатора за посиланням

Національний стенд України на Gulfood 2025 реалізується під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України та організовано державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес, проєктом Міжнародного торгового центру (ІТС) «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості», який фінансує уряд Швеції, та швейцарсько-українською програмою «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), яку фінансує уряд Швейцарії та впроваджує Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).