Тренінг «Підвищення рівня обізнаності щодо дотримання стандартів безпечності харчових продуктів та якості молока: від виробника до переробника»

14 березня 2024 року ТОВ «Центр фермерських компетенцій» запрошує представників малих та середніх підприємств, які працюють у молочній галузі, на практичний офлайн-тренінг «Підвищення рівня обізнаності щодо дотримання стандартів безпечності харчових продуктів та якості молока: від виробника до переробника». Захід є частиною проєкту «Програма підвищення рівня обізнаності малих та середніх фермерів щодо якості та безпечності молока та молочних продуктів» за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія). 

Партнером заходу виступає ТОВ «Брацлав», провідний надавач послуг з розробки, впровадження і супроводу комплексних рішень для тваринництва і сільського господарства. 

«Попередній захід, проведений на базі ПрАТ «Дубномолоко», показав високу зацікавленість представників молочного сектору у впровадженні сучасних підходів у забезпеченні якості та безпечності харчових продуктів на всіх етапах ланцюга від первинного виробника до переробника, розповідає Марія Лакеєва, координаторка навчальних проєктів Центру фермерських компетенцій. Крім того, вдалою була ідея проведення заходу саме на базі переробного підприємства, оскільки фермери мали змогу безпосередньо ознайомитися з повним циклом виробництва молочних продуктів». 

Пані Марія зазначила, що при проведені заходу на базі ТОВ «Брацлав» було вирішено зробити акцент на важливості приділення уваги обладнанню як на фермах, так і на переробних підприємствах, а саме – своєчасному сервісному обслуговуванню та модернізації наявних потужностей. 

Також до заходу долучаться фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, щоб поінформувати про зміни в законодавстві щодо державного контролю у молочному секторі. 

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації 

Програма заходу: 

Час  Порядок денний  Спікер/Фасилітатор 
9:30-9:55  Вітальна кава, реєстрація учасників   
9:55-10:00  Початок заходу 

Вітальне слово 

 

Марія Лакеєва, координаторка навчальних проєктів ЦФК 

Михайленко П.М., ТДВ «Брацлав» 

10:00-11:30  Екскурсія заводом  Усі учасники  
11.30-12.00  Кава   
12:00-12:50  Вимоги до безпечності харчових продуктів, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР): особливості впровадження НАССР на підприємстві, найрозповсюдженіші помилки та шляхи їх усунення. Принципи проведення внутрішнього аудиту  Тетяна Дубова, директорка з якості ПРАТ «Дубномолоко» 
12:50-13:30  Якість молока. Основні підходи до покращення якості молочної продукції. Принципи простежуваності якості від виробника до переробника  Андрій Крайній, експерт з якості молока Центру фермерських компетенцій 
13:30-14:10  Молочний модуль як інструмент простежуваності та контролю якості й безпечності молока  Андрій Салюк, начальник Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області 
14:10-15:30  Здорова корова – безпечний продукт  Іон Морару, міжнародний консультант з молочного напряму 
15:30-16:00  Обладнання для ВРХ, своєчасне ТО обладнання як запорука якості молока  Сергій Вецало, ТДВ «Брацлав» 
16.10  Підведення підсумків – вечеря. 

Поставити будь-які питання щодо участі у події ви можете за телефонами: 

+380 67 72 000 30 (Viber, WhatsApp, Telegram) 

+380 95 348 6469 Марія Лакеєва 

Дата

14 Бер 2024
Термін дії закінчився!

Час

09:30

Більше Інформації

Читати далі

Розташування

Zhytomyr, online ZOOM

Організатор

ТОВ «Центр фермерських компетенцій»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені