XV Всеукраїнська конференція МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС-2023

XV Всеукраїнська конференція МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС-2023

Аналітичне агентство ІНФАГРО та Спілка молочних підприємств України запрошують стати учасником XV Всеукраїнської конференції МОЛОЧНИЙ БІЗНЕС-2023, яка відбудеться  30 листопада у Києві, Прем’єр готель Русь.

Для участі запрошено визнаних експертів галузі. Учасники почують доповіді українських та зарубіжних колег, зможуть взяти участь у панельних дискусіях, встановити корисні контакти та отримати поштовх для подальшого розвитку бізнесу.

Запрошуються представники молокопереробних підприємств, виробників молока та компаній супутників галузі – постачальників технологій, обладнання, упаковки та інгредієнтів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що РЕЄСТРАЦІЯ ПРИПИНЯЄТЬСЯ 23 ЛИСТОПАДА О 23:00 ЗА КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ

РЕЄСТРАЦІЯ

У програмі – обговорення наслідків воєнних дій для молочної галузі країни, перспективи інвестицій у відновлення виробництва молока та молочних продуктів. Як виглядає ситуація на світовому молочному ринку і які перспективи має український молочний експорт будуть обговорювати міжнародні та вітчизняні аналітики та експерти, представники Офісу з розвитку підприємництва та експорту. Будуть обговорюватися і питання внутрішньої торгівлі, зокрема – маркетинг молочної продукції та відносини молочних компаній з торговельними мережами.

Детальніше з Програмою заходу можна ознайомитися тут:

ПРОГРАМА

Захід проводиться за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Більше інформації за посиланням.

Date

30 Nov 2023
Expired!

Time

All Day

More Info

Read More

Location

Прем'єр-готель "Русь"
вул. Госпітальна, 4, м. Київ
Website
https://hotelrus.phnr.com/ua
Category
This website is developed within the framework of the Swiss-Ukrainian Program “Higher Value Added Trade from the Organic and Dairy Sector in Ukraine” funded by Switzerland and implemented by the Research Institute of Organic Agriculture (FiBL, Switzerland) in partnership with SAFOSO AG (Switzerland)». © All rights reserved