Практичний онлайн-тренінг «Якість та безпечність молока: від годівлі до комфорту»

ТОВ «Центр фермерських компетенцій» та швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» запрошують професіоналів та початківців, які працюють в молочній галузі на практичний онлайн-тренінг «Якість та безпечність молока: від годівлі до комфорту». Захід проходить в рамках проєкту «Розвиток сімейних ферм через надання дорадчих послуг для малих виробників молока». Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми Quality FOOD Trade Program, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).
Де? ZOOM
Коли? 5 жовтня 2022 р. з 16:00 до 18:30
Для кого? Мікро-, малих та середніх молочних господарств, сімейних ферм та домогосподарств
Чому варто взяти участь?
Тренер події – Олександр Вальчук, фахівець у сфері акушерської та гінекологічної патології тварин та впровадження інформаційних технологій у скотарстві, вівчарстві та козівництві. Завідувач кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Про що поговоримо?
Які фактори впливають на безпечність та якість молока
Організація годівлі ВРХ: на що варто звернути увагу
Збалансованість раціону та чому це важливо
Забезпечення комфортних умов утримання тварин та як підготуватись до зимових холодів
Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Дата

05 Жов 2022
Термін дії закінчився!

Час

16:00 - 18:30

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

ТОВ «Центр фермерських компетенцій»

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені