Раді повідомити що наш партнер, аналітичне агентство Інфагро анонсує появу на своєму сайті довідника media.infagro.com. Цей інформаційний ресурс призначений спеціально для вас, тих, хто пише про аграрний сектор України. Він був створений за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Наш спільний задум був допомогти вам краще орієнтуватися в проблемах молочної галузі та полегшити пошук достовірних показників її роботи, краще зрозуміти, що хвилює тих, хто займається виробництвом сирого молока та молочних продуктів та надати контакти тих організацій, які активно працюють у цій сфері. Ми також внесли деякі посилання на першоджерела, статистичні та законодавчі, які вважаємо корисними для журналіста.

Наш проєкт не завершується відкриттям доступу до путівника по молочній галузі. Матеріали будуть додаватися, а інформація оновлюватися. Про це будуть піклуватися аналітики агентства Інфагро, яке вже більш ніж 20 років відслідковує розвиток української молочної галузі, її зв’язок зі світовим молочним ринком, залежність від його кон’юнктури та міжнародних угод. Ласкаво просимо на новий ресурс: https://media.infagro.com.ua/