Тренінги з нормотворення_1.12.2020

Стартувала серія онлайн «тренінгів під час роботи» з ефективної взаємодії регулятора з бізнес-об’єднаннями та розвитку політичного діалогу, організованих швейцарсько-українською програмою «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (надалі – Програма). Цільова аудиторія навчань – члени Робочої групи з напрацювання заходів щодо вдосконалення регулювання сфери виробництва сирого молока, що вводиться в обіг, та контролю,  а саме представники об’єднань операторів ринку молока та молочних продуктів та центральних органів виконавчої влади.

З вітальним словом до учасників звернулася Ірина Висоцька, координатор компонента «Молочний сектор» Програми: «Ми ставимо собі за мету, щоб дані тренінги не лише сформували у вас нове якісне бачення на ефективну співпрацю із Мінекономіки та іншими регуляторами, але й щоб зокрема через практичне навчання вдосконалити ті проєкти нормативно-правових актів, над якими ми працювали останні місяці в рамках Робочої групи».

Головною метою онлайн тренінгів є розвиток та навчання асоціацій приватного сектору як саморегулівних організацій через підвищення рівня компетенцій та навичок для ефективного політичного діалогу, що впроваджується через створення та діяльність Робочої групи з питань удосконалення регулювання сфери виробництва сирого молока, що вводиться в обіг, та контролю за ним.

Мануел Айрапетов, залучений консультант Програми, ознайомив учасників із принципами державної регуляторної політики та підходами  для ефективної взаємодії державних органів влади та громадськості. Також учасники дізналися як ідентифікувати та вимірювати регуляторні проблеми,  та знаходити шляхи їх вирішення. На завершення першого дня тренінгу учасники заходу отримали домашнє завдання.

Дані заходи проводяться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Довідково:

Робоча група з питань удосконалення регулювання сфери виробництва сирого молока, що вводиться в обіг, та контролю за ним є консультативно-дорадчим органом Мінекономіки, утворений на виконання завдань відповідно до Положення, що затверджене наказом Мінекономіки від 14.05.2020 №881-20.