Загальні положення та умови і політика конфіденційності

Реєструючись на захід Ви  приймаєте Загальні положення та умови заходів (https://qftp.org/zahalni-polozhennia-ta-umovy-dlia-zakhodiv/), які організовуються в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP).

Програма QFTP здійснюватиме обробку Ваших даних (прізвище та ім’я і контактні дані) з метою участі в заході. Більше інформації про захист даних можна також знайти в Політиці конфіденційності Програми QFTP (https://qftp.org/polityka-konfidentsijnosti/) і інформації про захист даних на онлайн заходах з використанням Zoom (https://qftp.org/informatsiia-pro-zakhyst-danykh-na-onlajn-zustrichakh-telefonnykh-konferentsiiakh-i-vebinarakh-shcho-provodiatsia-z-vykorystanniam-zoom/). Якщо у Вас є питання щодо захисту даних чи Ви вважаєте, що ми використали Ваші дані у спосіб, що суперечить договору про організацію заходів чи відповідному законодавству, Ви можете надіслати нам листа на адресу info@qftp.org та/або зв’язатися з організаторами заходу у будь-який час. З метою звітування Програма QFTP може бути зобов’язаною повідомити інформацію про участь в заходах донору Програми. З цією метою Програма QFTP повідомить назву Вашої організації, але не особисті контактні дані.

Фото/відеозйомка

Програма QFTP під час заходу може вести фото- та/або відеозйомку учасників, і ці фото і відео використовуватимуться для публікацій в друкованому і цифровому вигляді і можуть зберігатися з цією метою. Фото та/або відео використовуються виключно з метою підтримки зв’язків з громадськістю та документації. Якщо фото та/або відео було опубліковано в інтернеті, вони будуть видалені якомога швидше. Під час онлайн заходів, ті хто не хоче бути на фото, скріншотах і відео, можуть вимкнути камеру. Якщо Ви хочете зберігати анонімність, Ви може змінити ім’я на псевдонім.

Обмін даними з метою налагодження зв’язків

Задля удосконалення налагодження зв’язків серед учасників ми можемо скласти перелік учасників з контактними даними. Такий перелік містить наступну інформацію: ім’я і прізвище, назву організації, місто, номер телефону та електронну адресу.

Використання даних для інформування про інші пов’язані теми

Програма QFTP буде проводити інші заходи з цієї теми. Ми можемо інформувати зацікавлені сторони про ці заходи і діяльність Програми QFTP на нерегулярній основі.

Ця згода є добровільною і може бути відкликана в будь-який час письмово шляхом надсилання листа на електронну адресу info@qftp.org щодо наступних заходів.