Четверта координаційна зустріч з надавачами послуг у молочному секторі в рамках підтримки діяльності з поширення знань

У своїй діяльності Програма QFTP прагне посилити сферу надання послуг в молочному секторі в Україні та підтримати діяльність з поширення знань та компетенцій. З цією метою запрошуємо взяти участь у Координаційній зустрічі надавачів послуг у молочному секторі, які зацікавлені у такій співпраці.

Ціль заходу: представити підходи в реалізації подальшої підтримки надавачів послуг у молочному секторі та формат для співпраці з Програмою QFTP.

Дата заходу: 20 грудня 2022 р.

Тривалість: 1,5 год

Порядок денний за посиланням.

Проведення заходу планується з використанням платформи ZOOM

Довідково: дорадники, консультанти, представники галузевих асоціацій, лабораторій, навчальних та консультативних центрів, усі, хто допомагає розвиватися молочному сектору у напрямі до вищої якості та доданої вартості – це надавачі послуг.

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Дата

20 Гру 2022
Термін дії закінчився!

Час

15:00 - 16:30

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»