Допомога в залученні грантового фінансування для органічних виробниківДопомога в залученні грантового фінансування для органічних виробників

Допомога в залученні грантового фінансування для органічних виробників

Ви – органічний оператор, і вам потрібне грантове фінансування?  

Запрошуємо вас навчитися залучати грантову підтримку та отримати допомогу експертів у залученні фінансування для розвитку та розширення власного органічного бізнесу. 

Органік бізнес-школа за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми QFTP допоможе вам залучити грантове фінансування завдяки безкоштовному навчальному курсу. 

Курс складається з 5 вебінарів, що пройдуть 13 – 27 червня 2024 р. на платформі Zoom.  

Під час навчання ви зможете розібратися у всіх наявних джерелах залучення грантів для бізнесу в Україні сьогодні та основах грантового менеджменту.  

Програма та графік навчання 

Умови участі:

  1. Лише для органічних сертифікованих операторів України.
  2. Участь безкоштовна.

Реєстрація 

В межах навчання також буде доступна програма менторського супроводу протягом липня – вересня 2024 р. Нею зможуть додатково скористатися лише відібрані учасники після проходження всіх навчальних вебінарів.  

Така опція допоможе вам залучити гранти за допомогою експертів з грантового менеджменту. 

Більше деталей про участь за посиланням.  

Захід організовано навчальним проєктом «Органік бізнес-школа» за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія). 

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Олени Дейнеко:

тел.:+ 38 067 1039694,

e-mail: obusinessukraine@gmail.com 

Дата

13 - 27 Чер 2024
Термін дії закінчився!

Час

All Day

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Organic Business School
Сайт
https://organicbusiness.ua/

Інші організатори

Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені