Другий онлайн курс «Свіжі та розсільні сири швидкого приготування. Курс №2»

Якщо ви власник молочних тварин чи фермерське господарство, переробник молока, крафтовий сировар або тільки маєте серйозний намір відкрити виробництво чи запровадити нові продукти – приєднуйтеся до другого онлайн курсу «Свіжі та розсільні сири швидкого приготування. Курс №2»!

Цільова аудиторія: виробники молока, переробники молока, надавачі послуг.

Програма курсу:
1) Бриндзя класична
2) Розсільний сир по типу фєта
3) Сир для жарки халлумі
4) Класичний сир сулугуні
5) Сир Чечіл/косічка
6) Адигейський сир
7) Ранковий свіжий сир
8) Крем-сир лабне
9) Моцарелла
Програма курсу передбачає 8 практичних відеоуроків з покроковим виробництвом продукту та теоретичні матеріали з необхідними базовими знаннями про властивості сировини, особливості роботи з коров’ячим, козиним, овечим молоком. Різновиди кисломолочних бактерій та ферментів. Мікробіологія молока та санітарно-гігієнічні вимоги на виробництві. Економічні показники. Відеоуроки будуть розміщені на платформі YouTube. Курс також включає проведення щонайменше 8 відеоконференцій Zoom для живого спілкування з учасниками курсу.
Тривалість навчання з 15 червня по 15 липня. Всі учасники отримають сертифікат про закінчення курсу.
Звичайна вартість курсу складає 4150 грн, але завдяки підтримці нашого партнера швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», учасникі курсу матимуть можливість пройти навчання за ціною 650 грн.
Для участі в онлайн курсі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму і ми обов’язково зв’яжемося з вами!
Дані заходи проводяться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FIBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)

Дата

15 Чер 2022
Термін дії закінчився!

Час

09:00

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Школа сироваріння Ірини Дем'янюк

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»