Експертна дискусія «Поточний стан молочного сектору: основні проблеми і кроки їх подолання»

Запрошуємо українських виробників молочної продукції 18 травня взяти участь у експертній дискусії «Поточний стан молочного сектору: основні проблеми і кроки їх подолання» в рамках серії зустрічей з підтримки та просування експорту молочної продукції в умовах війни, які проходитимуть продовж травня-червня 2022 року. Дані заходи проводяться спільно з державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та аналітичним агентством ІНФАГРО за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Експертну дискусію буде організовано з метою адаптації та трансформації експортних можливостей для виробників молочної продукції в умовах війни.

Під час експертної дискусії будуть розкриті наступні теми: 

 • баланс молока – необхідність експорту сухих молокопродуктів;
 • державна підтримка української молочної галузі в питаннях зовнішньої торгівлі;
 • загальні проблеми молочної галузі і зокрема в зовнішній торгівлі;
 • нові правила і можливості в експорті;

Учасники матимуть можливість задати питання спікерам та долучитися до дискусії та обговорення існуючих проблем.

Спікерами виступлять: аналітичне агентство ІНФАГРО, заступник Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко, голова «Спілки молочних підприємств України» Вадим Чагаровський, перший заступник Міністра Мінагрополітики Тарас Висоцький та інші. 

До участі у заході запрошуємо представників експортерів-виробників молочної продукції, національних та міжнародних галузевих бізнес-об’єднань, компаній-трейдерів, представників державних органів, експертів, консультантів та інші зацікавлені сторони.

Експертна дискусія відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom 18 травня (14:00 – 16:00). Участь у заході є безкоштовною для учасників, які заповнять реєстраційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Дедлайн реєстрації: 17 травня (11:00): https://forms.gle/8sqpiHrSBChkvk2v9

Деталі та програма заходу за посиланням.

Це перший захід в рамках серії експертних зустрічей з підтримки та просування експорту молочної продукції в умовах війни. Наступні заходи відбудуться протягом травня-червня: 

Експертна дискусія 2. Логістика

 • Цінова кон’юнктура в світі та в Україні
 • Логістичні шляхи експорту української молочки – проблеми і напрацьовані механізми 
 • Чого чекають від держави експортери і трейдери 

Експертна дискусія 3. Можливості

 • Можливості для українських експортерів на ринках ЄС та в світі – погляд з України. 
 • Торгівля молочними товарами в ЄС та світі, перспективи України – погляд з ЄС
 • Актуальні інструменти просування українських молокопродуктів на зовнішні ринки 
 • Процедури включення потужностей операторів ринку молока та молочних продуктів до списку експортерів харчових продуктів до ЄС 

Дати та час будуть повідомлені пізніше та заздалегідь всім зареєстрованим на перший захід та на офіційних ресурсах QFTP, державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та аналітичного агентства ІНФАГРО

Дата

18 Тра 2022
Термін дії закінчився!

Час

14:00 - 16:00

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та аналітичне агентство ІНФАГРО

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені