Експертна зустріч «Можливості для українських експортерів на ринках ЄС та світу»

Офіс з розвитку підприємництва та експорту та швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» запрошують компанії, що спеціалізуються у молочній галузі 15 червня взяти участь в третьому заході з серії експертних дискусій з підтримки та просування експорту молочної продукції в умовах війни на тему «Можливості для українських експортерів на ринках ЄС та світу»

Протягом заходу будуть розглянуті такі теми:

 • Торгівля молочними товарами в ЄС та світі – перспективи України: погляд з ЄС;
 • Можливості для українських експортерів на ринках ЄС та в світі – погляд з України; 
 • Актуальні інструменти просування українських молокопродуктів на зовнішні ринки;
 • Процедури включення потужностей операторів ринку молока та молочних продуктів до списку експортерів харчових продуктів до ЄС. 

Крім цього, в учасників заходу буде можливість поставити запитання спікерам, а також, за бажанням, долучитися до обговорення проблем, які виникли в галузі в умовах війни. 

Спікерами виступлять: 

 • Тарас Качка, заступник Міністра економіки України – Торговий представник України, Міністерство економіки України;
 • Андрій Литвин, заступник директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»; 
 • Ольга Шевченко, заступниця Голови Держпродспоживслужби;
 • Юкка Лікітало, генеральний секретар Eucolait; 
 • Василь Вінтоняк, директор аналітичного агентства Інфагро;
 • Віталій Башинський, консультант Quality FOOD Trade Program («Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»);
 • Максим Фастєєв, провідний аналітик, партнер проектів Інфагро;
 • Модератор: Ірина Висоцька, координаторка компоненту «Молочний сектор», Quality FOOD Trade Program («Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»).

До участі у заході запрошуємо представників експортерів-виробників молочної продукції, національних та міжнародних галузевих бізнес-об’єднань, компаній-трейдерів, представників державних органів, експертів, консультантів та інші зацікавлені сторони.

Експертна дискусія відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom 15 червня з 14:00 до 16:00. Участь у заході є безкоштовною для учасників, які заповнять реєстраційну форму та отримають підтвердження від організаторів. 

Дедлайн реєстрації: 14 червня, 15:00 за посиланням.

Програма заходу за посиланням.

Це третій захід в рамках серії експертних зустрічей з підтримки та просування експорту молочної продукції в умовах війни. З результатами першого та другого заходів можна ознайомитись на Єдиному експортному порталі. 

__________________

Даний захід проводиться спільно з державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та аналітичним агентством ІНФАГРО за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org

Дата

15 Чер 2022
Термін дії закінчився!

Час

14:00 - 16:00

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та аналітичне агентство ІНФАГРО

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»