ХІІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

18 вересня 2021 року з 10 до 19 год. Федерацією органічного руху України буде проведений ХІІІ Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів!

Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів продемонструє досягнення вітчизняного органічного сектору, стане символічним містком, який поєднає безпосереднього органічного виробника із споживачем.

Виробники з усієї України запропонують сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, гриби, повидло та ще багато чого іншого!

На вас чекають дегустації органічних продуктів, можливість насолодитися приготованими з органічних інгредієнтів смаколиками.

Місце проведення: м. Київ, НК «Експоцентр України» – колишня ВДНГ.

Організатор: Федерація органічного руху України.

За підтримки: Міністерства економіки України;

Посольства Королівства Нідерландів в Україні;

Проєкту “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства”;

Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО);

Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія) та молочному секторах України”.

Медіа-підтримка: ORGANIC UA, AGRO FM.

Запрошуємо відвідати ХІІІ Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів і на практиці перевірити смак та якість органічної продукції!

Додаткова інформація за тел. (044) 425-55-25 або ел.поштою: organicofu@gmail.com

Дата

18 Вер 2021
Термін дії закінчився!

Час

10:00 - 19:00

Розташування

НК "Експоцентр України" Україна, м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1
НК "Експоцентр України"

Організатор

Федерація органічного руху України
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені