Конференція «Органічний день в Україні»

В цьому році Україна вдруге долучається до святкування Органічного дня ЄС, з нагоди якого 25 вересня 2023 року відбудеться Конференція «Органічний день в Україні».

У рамках Конференції заплановано відзначення українських органічних операторів, які першими були сертифіковані за національним законодавством в органічній сфері.

Реєстрація на захід за посиланням.

Програма конференції

Конференція проходитиме в гібридному форматі, завдяки чому учасники зможуть відвідати подію або особисто в Києві, або долучитися онлайн (Zoom).

Захід організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України та Громадською спілкою «Органічна ініціатива» за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі» (OT4D) та проєкту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» (COA).

Більше інформації на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Дата

25 Вер 2023
Термін дії закінчився!

Час

10:00 - 14:00

Більше Інформації

Читати далі

Розташування

First Conference Hall.
вул. Хрещатик, 25, м. Київ
Сайт
https://firsthall.kyiv.ua/

Other Locations

ZOOM
ZOOM

Організатор

Міністерством аграрної політики та продовольства України
Міністерством аграрної політики та продовольства України
Сайт
https://minagro.gov.ua/

Інші організатори

Громадська спілка «Органічна ініціатива»
Громадська спілка «Органічна ініціатива»
Сайт
https://organicinitiative.org.ua/
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені