Координаційна зустріч щодо планування та впровадження стратегії підвищення рівня обізнаності про безпечність сирого молока

Запрошуємо Вас взяти участь у координаційній зустрічі щодо планування та впровадження стратегії підвищення рівня обізнаності про безпечність сирого молока.

Цілі заходу: на основі набутих знань та компетенцій розпочати планування та впровадження стратегії підвищення рівня обізнаності про безпечність сирого молока.

Координаційна зустріч пройде 25 лютого 2021 року.

Тривалість зустрічі 3 години.

Порядок денний заходу за посиланням.

Проведення заходу планується з використанням платформи ZOOM.

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (коротка назва: Quality FOOD Trade Program), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Дата

25 Лют 2021
Термін дії закінчився!

Час

14:00 - 17:00

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені