Координаційна зустріч з надавачами послуг у молочному секторі в рамках підтримки діяльності з поширення знань

У своїй діяльності Програма QFTP прагне посилити сферу надання послуг в молочному секторі в Україні та підтримати заходи з поширення знань та компетенцій. Запрошуємо взяти участь у Координаційній зустрічі надавачів послуг у молочному секторі, які зацікавлені у такій співпраці.

Ціль заходу: представити підходи в реалізації подальшої підтримки надавачів послуг у молочному секторі та формат для співпраці з Програмою QFTP.

Дата заходу: 18 листопада 2021р.

Тривалість: 1 год

Порядок денний за посиланням.

Проведення заходу планується з використанням платформи ZOOM, підключення.

Довідково: дорадники, консультанти, представники галузевих асоціацій, лабораторій, навчальних та консультативних центрів, усі, хто допомагає розвиватися молочному сектору у напрямі до вищої якості та доданої вартості – це надавачі послуг. 27 травня 2020 р. QFTP розпочала онлайн опитування надавачів послуг з метою створення мережі знань та компетенцій в молочному секторі.  Опитування активне й досі для тих надавачів послуг, хто ще бажає долучитися до співпраці з Програмою й доступне за посиланням.

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Дата

18 Лис 2021
Термін дії закінчився!

Час

11:00 - 12:00

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»