Координаційне засідання робочої групи експертів для проведення оцінки ризиків впливу від використання живих вакцин проти сальмонельозу птиці у батьківських стадах

Програма продовжує надавати технічну підтримку Сектору оцінки ризиків Держпродспоживслужби (далі – Сектор) в підготовці робочих процедур та проведенні реальних оцінок ризиків.

Так, Сектором за підтримки Програми було проведено 2 координаційні засідання з робочою групою експертів для проведення оцінки ризиків щодо впливу від використання живих вакцин проти сальмонельозу птиці у батьківських стадах (далі – оцінка ризиків) в онлайн форматі.

Для продовження проведення оцінки ризиків 2 березня2022 року о 11:00 годині відбудеться третє координаційне засідання робочої групи експертів для опрацювання першого проєкту звіту, визначення якості та репрезентативності зібраних даних, необхідності у зборі додаткових даних та узгодження наступних кроків проведення оцінки ризику.

Дата заходу: 2 березня 2022 року

Тривалість: 11:00-17:00

Місце проведення: м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, 4й поверх, 46 кімната

Порядок денний за посиланням.

Даний захід проводиться спільно з Держпродспоживслужбою України за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Дата

02 Бер 2022
Термін дії закінчився!

Час

11:00 - 17:00

Розташування

м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, 4й поверх, 46 кімната
м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, 4й поверх, 46 кімната

Організатор

Держпродспоживслужба
Держпродспоживслужба
Сайт
https://dpss.gov.ua/

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені