Круглий стіл “Безпечність сирого молока”: Які вимоги до молочних ферм?

Запрошуємо приєднатися до круглого стола “Безпечність сирого молока”: Які вимоги до молочних ферм?”, який проходитиме в рамках XIV Міжнародного молочного конгресу.

Приєднуйтеся до дискусії 1 червня з 12:30 до 13:00.

Програма заходу за посиланням.

Поговоримо про наступне:

Виробництво безпечного молока не відтерміновується

Програма контролю сирого молока: чому необхідно впроваджувати?

Як ефективно реалізувати “перехідний період”?

Ключові спікери:

Владислава Магалецька, Голова Держпродспожив служби України

Ірина Висоцька, координатор компонента «Молочний сектор», швейцарсько-українська програма “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”

Віталій Башинський, Голова Громадської ради приДержпродспоживслужбі України

Організатори події: Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР), Міжнародна фінансова корпорація (IFC), компанія Dykun та швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України».

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (коротка назва: Quality FOOD Trade Program), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Дата

01 Чер 2021
Термін дії закінчився!

Час

00:30 - 13:00

Розташування

ВЦ "КиївЕкспоПлаза", вул. Амстердамська, 1, с. Березівка, Київська обл.

Організатор

Асоціація виробників молока
Сайт
http://avm-ua.org/uk

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені