Національний павільйон України на Anuga Organic 2023: органічна продукція

Anuga — одна з найбільших у світі міжнародних виставок харчових продуктів та напоїв, що є провідним заходом галузі, який проводиться раз на 2 роки у виставковому центрі Koelnmesse, Кельн, Німеччина. Виставка відбудеться з 07 по 11 жовтня 2023. 

Цього року 6 експортоорієнтованих органічних експонентів візьмуть участь в Anuga Organic 2023 у межах Національного павільйону України організованого державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» в межах національного проєкту Дія.Бізнес: 

  1. Укролія, ТОВ (Полтавська обл.), 
  2. Катанзаро євразія, ТОВ (Альта Країна) (Одеська обл.), 
  3. Натсі, ТОВ (Слов Волнатс), (Закарпатська обл.), 
  4. Галекс-Агро, ПП (Житомирська обл.), 
  5. Органік Мілк, ТОВ (Житомирська обл.), 
  6. Хімекс ЛТД, ТОВ (ПроОрганіка) (Київська обл.). 

Розташування Національного павільйону України на виставці: Зала 5.1, Стенд F032. 

До того ж, 5 українських органічних брендів представлять свою продукцію з вищою доданою вартістю на Органічному Супермаркеті Anuga: Укролія, Альта Країна, Слов Волнатс, Органік Мілк та Галекс-Агро. Цей супермаркет є візитною карткою виставки Anuga Organic. Очікується, що у Залі 5.1 учасники виставки представлять понад 1500 найменувань органічних продуктів харчування та напоїв для роздрібної торгівлі. Метою цього супермаркету є демонстрація різноманітності всього органічного асортименту в рамках нової сучасної концепції органічного супермаркету. Участь українських органічних компаній у супермаркеті Anuga Organic підтримується Швейцарією в рамках QFTP. 

Поза межами Національного павільйону України ще 15 українських органічних виробників будуть брати участь у виставці Anuga Organic 2023 як учасники колективних експозицій, так й індивідуально. 

Каталог українських органічних експортерів. (англ.) 

Офіційна брошура Національного павільйону України на Anuga Organic 2023. (англ.)

Національний павільйон України на Anuga Organic 2023 організований державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» в межах національного проєкту Дія.Бізнес під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України у партнерстві з громадською спілкою «Органічна ініціатива» та за підтримки:

  • Швейцарії через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія);  
  • США у межах проєкту USAID «Економічний розвиток, управління та зростання підприємництва (EDGE). 

Дата

07 - 11 Жов 2023
Термін дії закінчився!

Час

All Day

Розташування

Koelnmesse.
Зала 5.1, Стенд F032, Кельн, Німеччина
Сайт
https://www.anuga.com/

Організатор

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»
Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту»
Сайт
https://business.diia.gov.ua/eepo

Інші організатори