Офлайн майстерклас із сироваріння від Центру фермерських компетенцій

ТОВ «Центр фермерських компетенцій» (ЦФК) оголошує про початок впровадження проєкту «Стимулювання розвитку сироваріння серед мікро- та малих виробників молока», який буде реалізовуватися за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми Quality FOOD Trade Program, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

В рамках даного проєкту заплановано проведення серії дводенних майстер-класів із сироваріння на базі сироварні Романа Хаєцького, технолога, фахівця із сироваріння, визнаного фахівця серед сироварів України.

«На сьогодні переробка молока – це можливість для дрібного та малого виробника диверсифікувати свою діяльність та зменшити ризики в поточних умовах всередині країни, – зазначає Марія Лакеєва, координаторка навчальних програм від ЦФК, – Крім того, виготовлення похідних продуктів дає можливість створити ланцюжки доданої вартості та покращити добробут виробника та його родини».

Водночас фахівчиня зазначає, що для отримання якісного та конкурентоспроможного продукту виробнику не достатньо лише бажання розпочати займатись сироварінням, а й необхідно отримати певні знання та навички у наочній та структурованій формі. Саме із такою метою і було розроблено цей курс.

Програма курсу:

1 день – виробка сиру Брі та твердих сирів:

  • правила приймання та зберігання молока
  • правила та практика температурної обробки молока
  • правила та практика роботи з заквасками та ферментами
  • інвентар сирного виробництва: нарізально-вимішувальні інструменти, інструменти для дренажування сироватки
  • санітарний інвентар
  • огляд обладнання сирного цеху потужністю 200 – 1000 л/зміна

2 день – соління сирів виробки попереднього дня та робота в камері визрівання сирів:

  • правила та практика посолу сирів різних видів
  • правила та практика догляду за сирами в процесі визрівання
  • правила облаштування зон визрівання сирів різних типів
  • інвентар сирних камер

Дати: 4-5 березня

Час: 10:00-16:00

Місце проведення: м. Київ, сироварня Романа Хаєцького

Вартість участі: 500 грн/особа. Кількість місць обмежена

Попередня реєстрація доступна за посиланням.

 

Маєте питання чи пропозиції? Пишіть, або дзвоніть нам!

+380 67 72 000 30 (Viber, WhatsApp, Telegram)

+380 95 348 64 69 Марія Лакеєва

info@competence.farm

Даний проєкт впроваджується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Дата

04 - 05 Бер 2023
Термін дії закінчився!

Час

10:00 - 16:00

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

м. Київ, сироварня Романа Хаєцького

Організатор

ТОВ «Центр фермерських компетенцій»

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені