Онлайн-тренінг «Органічний модуль», що присвячений органічному законодавству ЄС 2018/848, модуль 1

Запрошуємо взяти участь в онлайн-тренінгу «Органічний модуль», що присвячений органічному законодавству ЄС 2018/848, яке вже впроваджується з 01.01.2022 в ЄС та має бути впроваджено найближчим часом в третіх країнах.До участі в 1-ому модулі запрошуються надавачі послуг, учасники органічного сектору України (в т.ч. громадських організацій, консультантів тощо).

Під час онлайн-тренінгу «Органічний модуль» ви дізнаєтесь все про органічне законодавство ЄС 2018/848.

Місце проведення: платформа Zoom (посилання буде надіслано після реєстрації). Реєстрація за посиланням.

Завантажити повну програму заходу.

Організатори та партнери:

Цей тренінг організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та органом сертифікації «Органік Стандарт» у співпраці з Громадською спілкою «Органічна ініціатива» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Дата

16 Чер 2023
Термін дії закінчився!

Час

09:45 - 14:00

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені