Онлайн-тренінг «Органічний модуль», що присвячений органічному законодавству України, модуль 1

Запрошуємо взяти участь в онлайн-тренінгу «Органічний модуль», що присвячений органічному законодавству України.

До участі в 1-ому модулі запрошуються надавачі послуг, учасники органічного сектору України (в т.ч. громадських організацій, консультантів тощо).

Під час онлайн-тренінгу «Органічний модуль» ви дізнаєтесь все про законодавство України у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.

Місце проведення: платформа Zoom (посилання буде надіслано після реєстрації). Реєстрація за посиланням.

Завантажити повну програму заходу.

Організатори та партнери:

Цей тренінг організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України, Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та органом сертифікації «Органік Стандарт» у співпраці з ГС «Органічна Україна» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Дата

06 - 07 Чер 2023
Термін дії закінчився!

Час

09:45 - 13:30

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені