Online Organic Export Days 2022 – Ukraine, Albania, Serbia

Запрошуємо українських експортерів органічної продукції долучитися до міжнародного онлайн В2В заходу Online Organic Export Days 2022 – Ukraine, Albania, Serbia, що організований ЕЕРО, Органічною ініціативою, швейцарсько-українськими програмами «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D) спільно з партнерами.

Метою заходу є налагодження співпраці між органічними виробниками України, Албанії, Сербії та іноземними покупцями.

Дата: 22 листопада – 2 грудня 2022р.

Час: 10:30 – 18:30

Формат: B2B

Програма заходу включає:

  • 22 листопада з 10:30 до 14:10 (за київським часом) – Офіційне відкриття за участі високопосадовців та галузевих експертів з України, Албанії та Сербії.
  • Участь у онлайн В2В зустрічах з потенційними міжнародними покупцями на платформі B2Match.

Попередня програма

Для участі у В2В зустрічах необхідно зробити наступні кроки:

Зареєструватися за посиланням до 30 листопада 2022.

Обрати зручні дні та час для зустрічей.

Заповнити інформацію про себе та компанію.

Заповнити обов’язковий розділ Marketplace (що пропонує компанія та у якому типі партнерства зацікавлена), що збільшить шанси з пошуку потенційного бізнес-партнера.

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджерів ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Наталії Бабаніної nbabanina@epo.org.ua та Ірини Микулич imykulych@epo.org.ua

Програма організована ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес, Органічною ініціативою та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D).

 

Дата

22 Лис 2022 - 02 Гру 2022
Термін дії закінчився!

Час

09:30 - 18:30

Більше Інформації

Зареєструватися
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені