Органічні експортні контракти 2020: Зерновий VS Плодоовочевий сектор

Органічні експортні контракти 2020: Зерновий VS Плодоовочевий сектор. Експертні дзвінки онлайн Organic 2020

Тепер їх 5! Нові спікери з агробізнесу вже чекають зустрічі!

Наступного вівторка, 13 жовтня о 17:00 відкриємо жовтневий потік онлайн-ефірів.

Ви дізнаєтеся від практиків про ситуацію на експортному ринку 2020, почуєте про вимоги до складання органічних контрактів, залежно від сектора, в якому вони працюють, та зможете легко підготуватися до потреб іноземних клієнтів.

Розкриваємо імена “таємних експертних гостей”:

Модератор – Марія Махновець, консультант з міжнародної торгівлі органічною агропродукцією.

Світлана Дуднік – голова відділу з експорту-імпорту ТОВ «Укрбіоленд». УкрБіоЛенд розпочав свою діяльність у 2003 році.

З 2013 року УкрБіоЛенд працює над розвитком українського органічного виробництва та затвердженням цінностей ретельного та відповідального сільськогосподарського агро-виробництва. Компанія розробила екосистему сучасної органічної ферми , включаючи якісне насіння, сучасну сільськогосподарську техніку, сертифіковане обладнання для переробки та стабільну логістику.

Іван Рудчик – менеджер ЗЕД ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів». Сьогодні комбінат переробляє більше 5000 тон зерна в місяць і більше 40% виробленої продукції експортується до країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Компанія відома на ринку України та світу своєю продукцією ТМ Сквирянка та має низку органічних продуктів в асортименті.

Сергій Стеценко – співзасновник ТОВ «Диканські ягоди». У 2019 році ТОВ «Диканські ягоди» почало експортувати органічну малину в країни Західної Європи, а в 2020 році, окрім ЄС, мало також досвід відвантажень в ОАЕ.

Ірина Кухтіна – президент асоціації «Ягідництво України». З 2014 по 2016 рік Ірина обіймала посаду директора по закупівлям в компанії «Данон» в Україні. Сьогодні пані Ірина є президентом асоціації «Ягідництво України» та головою союзу «Інноваційне фермерство і кооперація». Асоціація «Ягідництво України» є галузевою асоціацією, що об’єднує всіх професійних гравців плодово-ягідного ринку. Членами є виключно юридичні особи, які спеціалізуються на вирощуванні та переробці ягід та кісточкових фруктів, постачанні посадкового матеріалу, ЗЗР, МТР тощо, кооперативи, громадські організації, освітні заклади та інші представники сектору. Серед членів асоціації також є органічні виробники та експортери.

  1. Приєднуйтеся до серії експертних дзвінків онлайн.
  2. Дізнавайтеся як покращити торгівлю в органічному напрямку.
  3. Підтримуйте малих, та
  4. Вигравайте органічні смаколики від українського виробника!

Дата

13 Жов 2020
Термін дії закінчився!

Час

17:00

Більше Інформації

Приєднатися то трансляції

Розташування

Facebook Live

Організатор

Марія Махновець - Консалтинг для органік бізнесу за підтримки швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені