Органічний модуль (UA). Маркування органічної продукції. Державний логотип для органічної продукціїОрганічний модуль (UA). Маркування органічної продукції. Державний логотип для органічної продукції

Органічний модуль (UA). Маркування органічної продукції. Державний логотип для органічної продукції

Відколи в Україні запрацював Державний реєстр операторів, що здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства України у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, який веде Міністерство аграрної політики та продовольства України, знання про правильне використання державного логотипу для органічної продукції стало актуальним, як ніколи раніше. Відтепер оператори з реєстру будуть маркувати свою продукцію українським державним логотипом, і під час тренінгу «Органічний модуль (UA). Маркування органічної продукції. Державний логотип для органічної продукції» вони дізнаються як робити це правильно. 

Дата та час проведення: 15 листопада (середа) 2023 р., 10:00 – 12:10.  

Програма тренінгу за посиланням.  

Реєстрація за посиланням.    

Місце проведення: онлайн платформа Zoom. 

Робоча мова: українська.

Тренінг організовано з метою навчання операторів, громадських організацій та надавачів послуг в органічному секторі України щодо вимог та правильного використання органічного логотипу України та маркування загалом. 

Основним робочим документом тренінгу буде Законодавство України у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, а саме Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження державного логотипа для органічної продукції». Ознайомитися з документом можна за посиланням.  

Цей тренінг організовано Міністерством аграрної політики та продовольства України та органом сертифікації «Органік Стандарт» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).  

Інформаційний партнер: OrganicInfo.ua  

Після проведення заходу матеріали тренінгу будуть надіслані зареєстрованим учасникам електронною поштою.   

Дата

15 Лис 2023
Термін дії закінчився!

Час

10:00 - 12:10

Більше Інформації

Реєстраційна Форма

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Міністерством аграрної політики та продовольства України
Міністерством аграрної політики та продовольства України
Сайт
https://minagro.gov.ua/

Інші організатори

ТОВ "Органік стандарт"
ТОВ "Органік стандарт"
Телефон
+38 044 200 62 16
Email
office@organicstandard.ua
Сайт
https://organicstandard.ua/
Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»