Органік Фест: комунікаційна кампанія та маркети органічної продукції

Органік Фест: комунікаційна кампанія та маркети органічної продукції. Львів

Протягом травня та червня 2024 року національна мережа супермаркетів «Сільпо» та ГС «Органічна ініціатива» за підтримки Швейцарії проведуть фестиваль органічної української продукції «Органік Фест», що включає проведення 4-х дводенних органічних маркетів (ярмарків) у Києві, Львові та Одесі, комунікаційну кампанію для підвищення рівня обізнаності про державний логотип для органічної продукції та популяризації органічних продуктів серед споживачів.

Органік Фест – це унікальний захід, де можна ознайомитися з українською сертифікованою органічною продукцією та особливостями її маркування, а також дізнатися більше про користь цих продуктів безпосередньо від виробників.

Місця та дати проведення маркетів:

  • Львів11-12 травня 2024 р. (субота і неділя), ТРЦ Victoria Gardens (вул. Кульпарківська, 226);
  • Одеса — 24-25 травня 2024 р. (п’ятниця і субота), ТЦ Kadorr City Mall (вул. Генуезька, 24б);
  • Київ — 29-30 червня 2024 р. (субота і неділя),
    • ТРЦ Respublika Park (вул. Кільцева дорога, 1);
    • ТРЦ River Mall (вул. Дніпровська набережна, 12).

Органічні продукти марковані згідно з українським органічним законодавством з’явилися на полицях точок продажу в Україні лише наприкінці 2023 року. Відповідно до даних Державного реєстру операторів, що здійснюють виробництво продукції відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, в квітні 2024 року 149 операторів мають органічний статус та можуть маркувати свою продукцію державним логотипом.

Більше інформації на OrganicInfo.ua та сайті організаторів.

Органік Фест організовано національною мережею супермаркетів «Сільпо» та ГС «Органічна ініціатива» за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Для довідки:

В серпні 2023 року запрацював Державний реєстр операторів, які виробляють продукцію відповідно до вимог законодавства України у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, який постійно оновлюється на сайті Мінагрополітики. Станом на травень 2024 року в реєстрі налічується 179 операторів, з яких 149 мають органічний статус продукції та, відповідно, вже мають право маркувати продукцію державним логотипом для органічної продукції, який належить Мінагрополітики. 

На полицях українських магазинів вже з’явилися продукти, які марковані державним логотипом для органічної продукції. А вже з 1 липня 2024 року маркування державним логотипом для органічної продукції стане обов’язковим для всіх операторів органічного ринку, завдяки чому продукції, маркованої державним органічним логотипом, з’являтиметься на ринку все більше.  Тому наразі важливо ознайомити споживачів з органічним маркуванням та підвищити рівень обізнаності про українські органічні продукти, що і є метою фестивалю.

Дата

11 - 12 Тра 2024
Термін дії закінчився!

Час

All Day

Розташування

ТРЦ Victoria Gardens
м. Львів, вул. Кульпарківська, 226а