Перший консультативний семінар «Розробка та визначення дорожньої карти для впровадження програми контролю сирого молока на національному рівні»

Запрошуємо Вас взяти участь у першому консультативному семінарі «Розробка та визначення дорожньої карти для впровадження програми контролю сирого молока на національному рівні».

Цілі заходу:

  • Представлення проєкту візії та дорожньої карти зацікавленим сторонам;
  • Обговорення та відгуки щодо проєкту візії та дорожньої карти;
  • Ідентифікація перешкод та шляхів їх вирішення;
  • Уточнення наступних кроків.

Дата: 28 квітня 2021

Час: 10:00 до 13:00

Порядок денний за посиланням.

Проведення заходу планується з використанням платформи ZOOM.

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (коротка назва: Quality FOOD Trade Program), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Дата

28 Кві 2021
Термін дії закінчився!

Час

10:00 - 13:00

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені