Перший онлайн курс «Виробництво кисломолочного сиру та напоїв. Курс №1»
Якщо ви власник молочних тварин чи фермерське господарство, переробник молока, крафтовий сировар або тільки маєте серйозний намір відкрити виробництво чи запровадити нові продукти – приєднуйтеся до першого онлайн курсу «Виробництво кисломолочного сиру та напоїв. Курс №1»!
Цільова аудиторія: виробники молока, переробники молока, надавачі послуг. У навчальному курсі можуть брати участь не менше 30 учасників.
Базовий курс з сироваріння №1 складається з двох блоків:
1 блок – Виробництво кисломолочних сирів:
1) традиційний кисломолочний сир;
2) бесарабський сир;
3) сир кварк;
4) традиційний сир лівобережної України;
5) дитячий сирок (fresh lactik cheese);
6) зернений сир.
2 блок – Традиційні кисломолочні напої/сметана:
1) йогурт питний;
2) йогурт десертний;
3) кефір;
4) ряжанка;
5) сметана.
Програма курсу передбачає 11 практичних відеоуроків з покроковим виробництвом продукту та теоретичні матеріали з необхідними базовими знаннями про властивості сировини, особливості роботи з коров’ячим, козиним, овечим молоком. Різновиди кисломолочних бактерій та ферментів. Мікробіологія молока та санітарно-гігієнічні вимоги на виробництві. Економічні показники. Відеоуроки будуть розміщені на платформі YouTube. Курс також включає проведення щонайменше 8 відеоконференцій Zoom для живого спілкування з учасниками курсу.
Тривалість навчання з 1 червня по 1 липня. Всі учасники отримають сертифікат про закінчення курсу.
Звичайна вартість курсу зі знижкою складає 4150 грн, але завдяки підтримці швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», 30 учасників курсу матимуть можливість пройти навчання за ціною 650 грн.
Для участі в онлайн курсі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму і ми обов’язково зв’яжемося з вами!
Дані заходи проводяться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FIBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).