Перший онлайн курс «Виробництво кисломолочного сиру та напоїв. Курс №1»

Якщо ви власник молочних тварин чи фермерське господарство, переробник молока, крафтовий сировар або тільки маєте серйозний намір відкрити виробництво чи запровадити нові продукти – приєднуйтеся до першого онлайн курсу «Виробництво кисломолочного сиру та напоїв. Курс №1»!

Цільова аудиторія: виробники молока, переробники молока, надавачі послуг. У навчальному курсі можуть брати участь не менше 30 учасників.

Базовий курс з сироваріння №1 складається з двох блоків:

1 блок – Виробництво кисломолочних сирів:

1) традиційний кисломолочний сир;

2) бесарабський сир;

3) сир кварк;

4) традиційний сир лівобережної України;

5) дитячий сирок (fresh lactik cheese);

6) зернений сир.

2 блок – Традиційні кисломолочні напої/сметана:

1) йогурт питний;

2) йогурт десертний;

3) кефір;

4) ряжанка;

5) сметана.

 

Програма курсу передбачає 11 практичних відеоуроків з покроковим виробництвом продукту та теоретичні матеріали з необхідними базовими знаннями про властивості сировини, особливості роботи з коров’ячим, козиним, овечим молоком. Різновиди кисломолочних бактерій та ферментів. Мікробіологія молока та санітарно-гігієнічні вимоги на виробництві. Економічні показники. Відеоуроки будуть розміщені на платформі YouTube. Курс також включає проведення щонайменше 8 відеоконференцій Zoom для живого спілкування з учасниками курсу.

Тривалість навчання з 1 червня по 1 липня. Всі учасники отримають сертифікат про закінчення курсу.

Звичайна вартість курсу зі знижкою складає 4150 грн, але завдяки підтримці швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», 30 учасників курсу матимуть можливість пройти навчання за ціною 650 грн.

Для участі в онлайн курсі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму і ми обов’язково зв’яжемося з вами!

Дані заходи проводяться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FIBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Дата

01 Чер 2022
Термін дії закінчився!

Час

09:00

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Школа сироваріння Ірини Дем'янюк

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені