Практичний онлайн-тренінг «Додана вартість виробництва продуктів тваринництва. Створення власного бренду та пошук ринків збуту»

ТОВ «Центр фермерських компетенцій» та швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» запрошують на практичний онлайн-тренінг «Додана вартість виробництва продуктів тваринництва. Створення власного бренду та пошук ринків збуту». Захід проходить в рамках проєкту «Розвиток сімейних ферм через надання дорадчих послуг для малих виробників молока». Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми Quality FOOD Trade Program, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Де? ZOOM

Коли? 16 листопада 2022 р. з 16:00 до 18:00

Для кого? Мікро-, малих та середніх молочних господарств, сімейних ферм та домогосподарств

Чому варто взяти участь?

Тренер події – Тарас Ложенко, експерт з доробки та переробки молока. Сировар, власник господарства «Доообра ферма» та засновник «Музею сиру».

Про що поговоримо?

Що таке «власний бренд» і як його створити

Як стати близьким другом тому, кого ніколи не бачив

Чому великі заводи вас бояться

100 помилок які пройшла «Доообра ферма»

Обличчя продавця в магазині – це ваше обличчя

Бути для клієнта більше ніж «смачний сир»

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Поставити будь-які питання щодо участі у події ви можете за телефонами:

+380 50 3185714 (Viber,WhatsApp,Telegram)

+380 67 3185714 Жаглова Світлана Геннадіївна

Даний проєкт впроваджується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Дата

16 Лис 2022
Термін дії закінчився!

Час

16:00 - 18:00

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

ТОВ «Центр фермерських компетенцій»

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»