Практичний вебінар «Комфорт утримання корів та його вплив на молочну продуктивність»

Запрошуємо приднатися до практичного вебінару «Комфорт утримання корів та його вплив на молочну продуктивність», що відбудеться 11 червня о 14:00, де буде запропоновано вам комплексні рішення по забезпеченню максимально комфортних умов утримання корів на фермі.

Питання, які будуть розглядатися:

Для чого фермерам знати про біологічні особливості корів?

Що таке комфорт корів? Як впливають комфортні умови утримання на їх продуктивність та здоров’я?

Які оптимальні параметри мікроклімату для корів?

Що запроєктуєш – те отримаєш, або важливість правильного вибору проєктних рішень на підставі знань про вимоги до комфорту корів.

Чи доступно власнику невеликої ферми досягти оптимальних показників мікроклімату у тваринницьких приміщеннях? Візуалізація будівельних і технічних рішень у комфорт корів. Окупність інвестицій у комфорт корів.

Будівельні рішення (від фундаменту до даху). Вибір обладнання та його правильна експлуатація. Охорона природи. Створення умов для праці обслуговуючого персоналу.

Спікери:

  • Березюк Олександр – головний дорадник проєкту «Сімейні молочні ферми»
  • Бучковська Віта – кандидат с.-г. наук, доцент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва ЗВО «Подільський державний університет»
  • Євстафієва Юлія – кандидат с.-г. наук, доцент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва ЗВО «Подільський державний університет»

Цей вебінар буде цікавим та корисним:

мікро-, малим та середнім молочним господарствам, сімейним фермам та домогосподарствам;

власникам особистих селянських господарств, які є виробниками с/г продукції, а також тим, хто бажає створити своє сімейне фермерське господарство;

всім, кого цікавить успішний сімейний молочний бізнес на селі.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://events.smf.org.ua/study1/

Поставити будь-які питання щодо участі у подіях ви можете за телефоном:

+380 67 214 33 99 Савицька Ірина Олександрівна

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org

Дата

11 Чер 2023
Термін дії закінчився!

Час

14:00

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Проєкт «Сімейні молочні ферми»

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені