Практичний вебінар «Комфорт утримання корів та його вплив на молочну продуктивність»
Запрошуємо приднатися до практичного вебінару «Комфорт утримання корів та його вплив на молочну продуктивність», що відбудеться 11 червня о 14:00, де буде запропоновано вам комплексні рішення по забезпеченню максимально комфортних умов утримання корів на фермі.
Питання, які будуть розглядатися:
Для чого фермерам знати про біологічні особливості корів?
Що таке комфорт корів? Як впливають комфортні умови утримання на їх продуктивність та здоров’я?
Які оптимальні параметри мікроклімату для корів?
Що запроєктуєш – те отримаєш, або важливість правильного вибору проєктних рішень на підставі знань про вимоги до комфорту корів.
Чи доступно власнику невеликої ферми досягти оптимальних показників мікроклімату у тваринницьких приміщеннях? Візуалізація будівельних і технічних рішень у комфорт корів. Окупність інвестицій у комфорт корів.
Будівельні рішення (від фундаменту до даху). Вибір обладнання та його правильна експлуатація. Охорона природи. Створення умов для праці обслуговуючого персоналу.
Спікери:
- Березюк Олександр – головний дорадник проєкту «Сімейні молочні ферми»
- Бучковська Віта – кандидат с.-г. наук, доцент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва ЗВО «Подільський державний університет»
- Євстафієва Юлія – кандидат с.-г. наук, доцент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва ЗВО «Подільський державний університет»
Цей вебінар буде цікавим та корисним:
мікро-, малим та середнім молочним господарствам, сімейним фермам та домогосподарствам;
власникам особистих селянських господарств, які є виробниками с/г продукції, а також тим, хто бажає створити своє сімейне фермерське господарство;
всім, кого цікавить успішний сімейний молочний бізнес на селі.
Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://events.smf.org.ua/study1/
Поставити будь-які питання щодо участі у подіях ви можете за телефоном:
+380 67 214 33 99 Савицька Ірина Олександрівна
Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.