Презентація першої в Україні масштабної комунікаційної кампанії сертифікованих органічних продуктів

Шановні панове, запрошуємо вас на презентацію комунікаційної кампанії!
Організатор: Об’єднання «Органічна ініціатива».
Дата, час: 17 червня 2021 року, четвер, 15:00-16:30
Адреса: Київ, вул. Бориса Грінченка, 9, ресторан Urban Space 500
Об’єднання «Органічна ініціатива» та партнери – дослідницька агенція MZ Hub, стратегічний консультант Cherniak Brand Consulting Michael Cherniak креативна агенція McCann Kyiv та медіа агенція MediaHead – презентують першу всеукраїнську комунікаційну кампанію, яка триватиме в різних форматах протягом кількох років.
У рамках кампанії споживачі побачать рекламні та інформаційні ролики, привабливі банери, знайдуть максимум пізнавальної та зрозумілої інформації на спеціально створеному сайті, стануть учасниками акцій безпосередньо в місцях продажу органічних продуктів. До кампанії будуть залучені численні медіа канали та PR агенції, виробники й продавці органічної продукції, і, звичайно, усі прихильники здорового харчування.
Комунікаційна кампанія впроваджується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми QFTP, що впроваджується FiBL у партнерстві із SAFOSO AG, www.qftp.org

 

Дата

17 Чер 2021
Термін дії закінчився!

Час

15:00 - 16:30

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Об'єднання "Органічна ініціатива"

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені