Сировари представлять Україну на World Cheese Awards 2022

Завершена реєстрація українських сирів на World Cheese Awards 2022. Цього року до Великої Британії безкоштовно поїде 41 сир від 22-х українських сироварів. Про це повідомляє пресслужба спільноти поціновувачів сиру ProCheese від Ardis Group.

Завдяки філософії Ardis Group «Пізнавати країни через сир» та тривалому партнерству компанії з організаторами WCA, вдалося розпочати проєкт безкоштовної участі українських сирів на міжнародному конкурсі і дати можливість нашим сироварам познайомити світ зі своїми сирами. Завдяки підтримці Швейцарії в рамках програми Quality FOOD Trade Program, яка забезпечує можливість втілити цей проєкт в життя.

На World Cheese Awards 2022 поїдуть сири від:

  • фіналістів фестивалю сирного мистецтва та конкурсу сирів ProCheese Awards 2021 — Доообра ферма, Мукко, Сирні Мандри, Rory, Джерсей, Чесниківська сироварня, Сироман;
  • великих українських виробників — Звенигора, Lactalis, Lel’, Organic Milk, Андрушівський маслосирзавод, Алтинівський сирзавод, Гайсинський молокозавод;
  • сироварень Лісова коза, Світ Сир, Фермерська молочна продукція, Станіславська сироварня, Оберег, Старий Порицьк, Сири від Фермера, Європейська сироварня.

В ProCheese вказують, що при відборі звертали увагу на наявність документів та якість сиру. Розмір та регіон виробництва не мав значення.

Представлення українських сирів на World Cheese Awards — одна з ключових подій для галузі за останні роки, адже українські сири візьмуть участь у міжнародному сирному конкурсі вперше. Зараз організатори працюють над розробкою національного стенда на WCA від України та друкованого сирного гайда. В ProCheese впевнені, що наша країна достойна бути відомою не тільки через відважну боротьбу проти агресора, а й через сирне різноманіття та сміливість виробників сиру, які продовжують працювати в такий важкий час.

Діяльність проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Дата

01 - 03 Лис 2022
Термін дії закінчився!

Час

All Day

Розташування

International Conference Centre Wales

Організатор

Ardis Group

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені