Тренінг “Підвищення рівня обізнаності щодо дотримання стандартів безпечності харчових продуктів та якості молока від виробника до переробника”

«Центр фермерських компетенцій» запрошує професіоналів та початківців, які працюють у молочній галузі, на практичний офлайн-тренінг «Підвищення рівня обізнаності щодо дотримання стандартів безпечності харчових продуктів та якості молока від виробника до переробника».

Захід є частиною проєкту «Програма підвищення рівня обізнаності малих та середніх фермерів щодо якості та безпечності молока та молочних продуктів» за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія). 

«На сьогоднішній день у молочному секторі України ситуація з якістю молочної сировини залишається однією з найгостріших проблем, – зазначає Марія Лакеєва, керівниця навчальних проєктів Центру фермерських компетенцій, – тому, на нашу думку, дуже важливо організовувати навчальні заходи для малого та середнього молочного бізнесу для роз’яснень сучасних вимог до якості та безпечності молока та  продуктів з нього». 

За словами пані Марії, в рамках програми буде реалізовано два офлайн-тренінги у Рівненській та Вінницькій областях, де провідні фахівці галузі поділяться знаннями та досвідом щодо таких питань:

1) Вимоги до безпечності харчових продуктів, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР): особливості впровадження НАССР на підприємстві, найрозповсюдженіші помилки та шляхи їх усунення. Принципи проведення внутрішнього аудиту.

2) Якість молока. Основні підходи до покращення якості молочної продукції. Принципи простежуваності якості від виробника до переробника.

3) Молочний модуль як інструмент простежуваності та контролю якості та безпечності молока.

4) Здорова корова – безпечний продукт.

Перший захід відбудеться вже 21 лютого 2024 року на базі ПРАТ «Дубномолоко» (м. Дубно, вул. Михайла Грушевського, 117 а). Початок о 10:00. 

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за лінком

Поставити будь-які питання щодо участі у події ви можете за телефонами: 

+380 67 72 000 30 (Viber, WhatsApp, Telegram) 

+380 95 348 6469 Марія Лакеєва 

Дата

21 Лют 2024
Термін дії закінчився!

Час

10:00

Більше Інформації

Читати далі

Розташування

Uzhhorod, online ZOOM

Організатор

ТОВ «Центр фермерських компетенцій»
РЕЄСТРУЙСЯ