Тренінг щодо аналізу і представлення даних в рамках Програми контролю сирого молока

Відповідно до представленої у серпні 2021 року Дорожньої карти впровадження Програми контролю сирого молока на базі програмного забезпечення «Молочний модуль» має супроводжуватися публічним обговоренням та звітуванням про ключові результати на національному рівні. У зв’язку з цим планується тренінговий захід для фахівців Держпродспоживслужби у форматі «тренінг під час роботи».

Дата: 07 грудня 2021 р.

Час: 14:00-15:30

Порядок денний за посиланням.

Попередня реєстрація на захід обов’язкова і доступна за посиланням.

Проведення заходу планується з використанням платформи ZOOM.

Цілі заходу: обговорити та погодити загальну концепцію та зміст публічного звіту Держпродспоживслужби щодо національної статистики з безпечності сирого молока.

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (коротка назва: Quality FOOD Trade Program), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Дата

07 Гру 2021
Термін дії закінчився!

Час

14:00 - 15:30

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені