WorldSchoolMilkDayWorldSchoolMilkDay

Третій круглий стіл «Молоко та молочні продукти в моделі здорового харчування школярів»

З нагоди Всесвітнього дня шкільного молока (#WorldSchoolMilkDay) що цьогоріч припадає на 27 вересня, відбудеться III круглий стіл «Молоко та молочні продукти в моделі здорового харчування школярів»

Під час заходу буде проаналізовано роль молока та молочних продуктів у здоровому харчуванні дітей різних вікових груп, питання доступності молокопродуктів для щоденного споживання школярами в Україні, досвід впровадження програм «Шкільне молоко» у європейських країнах.  

Серед спікерів заходу: експерти з питань харчування та продовольчих систем ФАО, Міжнародної молочної федерації (IDF) та Данської молочної ради. 

Український молочний сектор презентує відео «Шлях молока», в якому буде представлено всі етапи контролю якості та безпечності молока від фермера до споживача.  

Також під час круглого столу будуть представлені проміжні результати конкурсів для шкіл з нагоди Всесвітнього дня шкільного молока.  

Програма заходу

Заходи проводяться компаніями «Люстдорф», «Молочний альянс», «Клуб сиру», «Молокія», агропромхолдингом «Астарта-Київ» у співпраці з Українським інститутом розвитку освіти, Асоціацією дієтологів України та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSOAG (Швейцарія). 

Дата

27 Вер 2023
Термін дії закінчився!

Час

12:30 - 16:00

Більше Інформації

Читати далі

Розташування

«First Conference Hall»
Білий зал, «First Conference Hall», вул. Хрещатик 25, м. Київ

Other Locations

ZOOM
ZOOM