Українські органічні експортери на міжнародній виставці органічних та натуральних харчових продуктів «Middle East Organic and Natural Expo Dubai 2021»

Українські експортери органічних харчових продуктів вперше в рамках колективної експозиції  візьмуть участь у міжнародній виставці органічних та натуральних харчових продуктів «Organic & Natural Expo Middle East», що відбудеться в м. Дубай (ОАЕ) з 6 до 8 грудня 2021 року.

Під час 3-денного заходу всі відвідувачі матимуть чудову нагоду зустрітися з 7 українськими виробниками органічних ягід, олії, злаків, фруктів, молочних продуктів, снеків та бобових, які сертифіковані за основними органічними стандартами, а також знайти нових постачальників, дізнатися про можливості та сильні сторони органічного ринку України.

Колективна експозиція України знаходитиметься у павільйоні 6, стенд EO1A.

Запрошуємо ознайомитися із каталогом українських органічних виробників – експонентів, серед яких:

  1. ВП «Технології здоров’я», ТОВ (Honey Energy: органічний медовий амарант).
  2. Катанзаро Євразія, ТОВ (Альта Країна: органічні заморожені ягоди, сублімовані ягоди, концентрат фруктового соку, сушені гриби).
  3. Лікберрі, ТОВ (LiQberry: органічні ягідні пасти).
  4. Інтерагроком СФ, ПП (органічні яблучний концентрат, яблучне пюре, яблучні чіпси, нарізані та очищені, заморожені ягоди (бузина, малина, обліпиха, ожина)).
  5. Органік мілк, ТОВ (Organic Milk: органічні йогурт, сметана, сир, кисломолочний сир, сиркова маса, вершки, молоко, айран, кефір, масло, ряжанка).
  6. Органік оригінал, ТОВ (Екород: органічний перероблений зерновий продукт: різноманітні види муки, крупи, бобові, кукурудзяні палички з сублімованими ягодами).
  7. Укролія, ТОВ (Garna Organica: органічна соняшникова олія).

Виставка «Organic & Natural Expo Middle East» – це єдина торговельна подія на Близькому Сході, присвячена органічним та натуральним харчовим продуктам. Захід проходить під патронатом Міністерства з питань зміни клімату та захисту навколишнього середовища ОАЕ та надає можливість познайомитись з покупцями із країн Близького Сходу.

Проєкт реалізується Офісом з розвитку підприємництва та експорту України спільно з громадською організацією «Unite Ukraine» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), за підтримки Європейської мережі підприємств EEN.

Фінансування проєкту здійснюється за підтримки уряду Швейцарії, Європейської мережі підприємств EEN, державного бюджету України та учасників колективної експозиції України.

Дата

06 Гру 2021 - 08 Гру 2021
Термін дії закінчився!

Час

09:00 - 18:00

Розташування

Dubai World Trade Centre, м. Дубай (ОАЄ)

Організатор

Офіс з розвитку підприємництва та експорту України спільно з громадською організацією «Unite Ukraine»

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені