Установча зустріч надавачів послуг в молочному секторі в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»

Мета заходу:

Представити цілі і завдання Quality FOOD Trade Program (QFTP)

Визначити можливості та формат для співпраці з надавачами послуг в молочному секторі.

У своїй діяльності Програма прагне посилити сферу надання послуг в молочному секторі в Україні шляхом створення мережі знань та компетенцій. Імплементація нового харчового законодавства створює попит та формує запит на належну технічну експертизу та навички. Таким чином, упізнаваність надавачів послуг у молочному секторі має бути підвищена. Спираючись на це, Програма має на меті підтримувати діяльності із розвитку потенціалу для учасників мережі знань та компетенцій.

Проведення заходу планується з використанням платформи ZOOM.

Увага! Участь лише для надавачів послуг у молочному секторі, які пройшли попереднє опитування. Якщо Вас зацікавила можливість співпраці з Програмою, будь ласка, звертайтеся за додатковою інформацією, до Олени Родніної (+38 067 401 86 99; olena.rodnina@qftp.org).

Захід організовується  швейцарсько-українською програмою «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Дата

17 Лис 2020
Термін дії закінчився!

Час

11:00 - 12:40

Організатор

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені