Вебінар «Майбутнє за технологіями: електронна програма управління фермою дрібної рогатої худоби – всебічний моніторинг та компетентна підтримка протягом 365 днів»

Центр цифрового моніторингу благополуччя у скотарстві, вівчарстві та козівництві – Cattle.Center та швейцарсько-українська програма QFTP запрошують виробників молока на практичний вебінар «Майбутнє за технологіями: електронна програма управління фермою дрібної рогатої худоби – всебічний моніторинг та компетентна підтримка протягом 365 днів».

Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Під час вебінару будуть розглянуті наступні питання:

 • Забезпечення максимальної ефективності Вашого підприємства;
 • Особливості моніторингу технологічних процесів на фермі;
 • Автоматичний поділ гурту тварин за технологічними групами;
 • Облік надоїв та реалізації молока;
 • Моніторинг ваги та приростів тварин;
 • Документообіг – автоматичне генерування та збереження звітних форм затверджених Мінагрополітики України;
 • Формування звітних форм, чек-листів, актів, карток, тощо за шаблонами користувача;
 • Аналітика – відображення даних у вигляді діаграм, таблиць, графіків, порівнянь;
 • Інтелектуальна система оповіщень, підказок, застережень;
 • Оригінальний модуль акушерської та гінекологічної диспансеризації;
 • Контроль репродуктивної функції стада;
 • Облік кормів, годівля, лікування.

Дата: 14 червня 2022 року

Час: 10:00 – 12:10

Для кого: господарства з виробництва молока та інші тваринницькі потужності, на яких утримується дрібна рогата худоба (вівці, кози).

Порядок денний за посиланням.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації  за посиланням.

Проведення заходу планується з використанням платформи ZOOM.

Спікер: Олександр Вальчук, науковий керівник проєкту, завідувач кафедри акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин (НУБіП України, Київ)

Організатори заходу: Центр цифрового моніторингу благополуччя у скотарстві, вівчарстві та козівництві – Cattle.Center за підтримки швейцарсько-української програми QFTP.

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія). 

 

Дата

14 Чер 2022
Термін дії закінчився!

Час

10:00 - 12:10

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Центр цифрового моніторингу благополуччя у скотарстві, вівчарстві та козівництві - Cattle.Center

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені