Вебінар «Участь у міжлабораторних раундах професійного тестування як важлива складова забезпечення якості лабораторних досліджень в межах Програми контролю сирого молока»

23 травня 2023 року QFTP (з 10:00 до 13:30) заплановано проведення вебінару «Участь у міжлабораторних раундах професійного тестування як важлива складова забезпечення якості лабораторних досліджень в межах Програми контролю сирого молока» із залученням міжнародного провайдеру QSE GmbH (Німеччина). 

Основною метою цього заходу є підвищення рівня знань лабораторних фахівців щодо законодавчих аспектів здійснення лабораторного контролю сирого молока та підтвердження їх компетентності за цим напрямом через аналіз результатів участі лабораторій у міжлабораторних раундах професійного тестування, обговорення можливих причин отримання невідповідних результатів, корегувальних дій, рекомендації щодо майбутніх удосконалень. 

Дата: 23 травня о 10:00

Формат: онлайн, платформа Zoom  

Програма заходу

Кожній лабораторії, фахівці якої будуть брати участь у вебінарі, необхідно взяти участь у попередньому опитуванні (одна відповідь від установи), яке розміщене за посиланням https://forms.gle/hnVR5z7VEDDQUgik6, до 19 травня 2023 року.

Всі учасники, які бажають взяти участь у вебінарі, мають пройти попередню онлайн-реєстрацію для одержання Zoom-підключення до вебінару. Реєстрація доступна за посиланням: https://forms.gle/taNzkK4ZuNoi3vEd8.

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Дата

23 Тра 2023
Термін дії закінчився!

Час

10:00 - 13:30

Більше Інформації

Зареєструватися

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені