Вебінар «Усунення поширених дефектів сиру»

Більшість бізнесів нашої держави зараз гостро відчувають вплив російської агресії: зниження купівельної спроможності, небезпечні умови для роботи або ж взагалі їх відсутність та багато інших негараздів. Виробники сиру — не виняток. 

Великі гравці молочного ринку не можуть бути осторонь та роблять все можливе для відновлення та розвитку сирної галузі України. Саме тому в ProCheese Академії від Ardis Group запустили благодійний проєкт: безкоштовне навчання для виробників сиру, курс «Теорія професійного сироваріння» в партнерстві з британською Academy of Cheese. 

Навчання пройде онлайн та допоможе вам вдосконалити ваше виробництво та продукцію. Викладач — відомий європейський сировар та експерт. Більше деталей за посиланням: https://procheese.ua/sirovarinnya-webinar/

День 3. Усунення поширених дефектів сиру

На цьому вебінарі Пол Томас розгляне:

найпоширеніші дефекти сиру та способи їх запобігти (від газових дефектів до зміни кольору, проблемами зі згіркненням та цвіллю).

коли дефект насправді може бути бажаною частиною відповідної технології сиру.

До лекції учасники зможуть надіслати свої запитання та фото дефектних сирів. Спікер розгляне їх під час вебінару.

Давайте виводити сирну галузь на новий якісний рівень разом! 

Для довідки: ProCheese Академія — перша в Україні сирна Академія від імпортера та виробника сиру Ardis Group, що готує сертифікованих сирних професіоналів — чизмонгерів та сирних сомельє. Уже 3 роки проводять навчання онлайн та офлайн для тих, хто бажає здобути сирну професію або поглибити свої знання. Проєкт проводиться за підтримки Швейцарії в рамках Quality FOOD Trade Program.

Дата

14 Лис 2022
Термін дії закінчився!

Час

All Day

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Ardis Group

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені