Вебінар «Заглиблення в технології виробництва» (на вибір)

Більшість бізнесів нашої держави зараз гостро відчувають вплив російської агресії: зниження купівельної спроможності, небезпечні умови для роботи або ж взагалі їх відсутність та багато інших негараздів. Виробники сиру — не виняток.

Великі гравці молочного ринку не можуть бути осторонь та роблять все можливе для відновлення та розвитку сирної галузі України. Саме тому в ProCheese Академії від Ardis Group запустили благодійний проєкт: безкоштовне навчання для виробників сиру, курс «Теорія професійного сироваріння» в партнерстві з британською Academy of Cheese. 

Навчання пройде онлайн та допоможе вам вдосконалити ваше виробництво та продукцію. Викладач — відомий європейський сировар та експерт. Більше деталей за посиланням: https://procheese.ua/sirovarinnya-webinar/

День 2. Заглиблення в технології виробництва (на вибір)

Учасники зможуть проголосувати за одну із технологій: виробництво лактозних сирів

чеддер

гауда

альпійські тверді сири

блакитний сир

сири з митою скоринкою

халлумі та види сиру «для гриля»

Давайте виводити сирну галузь на новий якісний рівень разом! 

Для довідки: ProCheese Академія — перша в Україні сирна Академія від імпортера та виробника сиру Ardis Group, що готує сертифікованих сирних професіоналів — чизмонгерів та сирних сомельє. Уже 3 роки проводять навчання онлайн та офлайн для тих, хто бажає здобути сирну професію або поглибити свої знання. Проєкт проводиться за підтримки Швейцарії в рамках Quality FOOD Trade Program.

Дата

10 Жов 2022
Термін дії закінчився!

Час

All Day

Розташування

ZOOM
ZOOM

Організатор

Ardis Group

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»