Вебінар «Застосування ІТ-платформи «Молочний Модуль» в рамках пілотного проєкту «Програма контролю сирого молока»: подальший розвиток та вдосконалення»

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарі на тему «Застосування ІТ-платформи «Молочний Модуль» в рамках пілотного проєкту «Програма контролю сирого молока»: подальший розвиток та вдосконалення».

20 жовтня 2020 року

14:00 – 17:00

Мета вебінару – представити та обговорити можливості для подальшого удосконалення функцій Молочного Модуля.
Проведення заходу планується з використанням платформи ZOOM.
Для участі у вебінарі просимо Вас заповнити коротку реєстраційну форму за посиланням.

Даний захід проводиться за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (коротка назва: Quality FOOD Trade Program), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Дата

20 Жов 2020
Термін дії закінчився!

Час

14:00 - 17:00

Більше Інформації

Зареєструватися

Організатор

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені