«World School Milk Day» Всесвітній день шкільного молока

Всесвітній день шкільного молока «World School Milk Day» набув статусу міжнародного свята у 2000 році та сьогодні відзначається за підтримки ФАО (Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН).

Ця ініціатива передбачає досягнення низки важливих цілей, серед яких — зміцнення здоров’я молодого покоління, формування у дітей шкільного віку усвідомленого ставлення до здорового харчування, привернення уваги громадськості до потреб зростаючого організму дитини і сприяння регулярному забезпеченню школярів молоком як додатковим харчуванням.

Відзначення Всесвітнього дня шкільного молока має на меті інформування громадськості про важливість запровадження програми «Шкільне молоко», яка була започаткована у повоєнній Європі в 1945 році колишнім Міністром освіти Великої Британії Еллен Вілкінсон. Ідея запровадження програми «Шкільне молоко» передбачала в складних умовах економічної депресії давати дітям безкоштовну порцію молока як частину повноцінного сніданку.

На сьогодні програма «Шкільне молоко» активно працює в країнах Європейського Союзу, Південної Америки, Азії та Австралії, охоплюючи понад 148 мільйонів дітей з 80 країн світу. Такі програми найчастіше підтримуються урядами, в межах приватно-публічних партнерств або ж виключно за приватних ініціатив. Не виключенням є й Україна.

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», компанія «Люстдорф» та агропромхолдинг «Астарта-Київ» з нагоди Всесвітнього дня шкільного молока оголошують низку заходів, а саме:

  1. Конкурс дитячих малюнків на молочну тематику про користь молочних продуктів. Вік учасників – діти до 4 класу включно.
  2. Конкурс слоганів про якість, безпечність та користь молока – у соціальній мережі Фейсбук. Вік учасників – діти 5-11 класів.
  3. Конкурс дитячих історій – історії про новий молочний продукт, який дітки хотіли б спробувати, або розповідь про свої улюблені молочні продукти. Вік учасників – учні 1-9 класів.
  4. Колективний конкурс для шкіл у форматі відео. Це може бути бліцопитування, інтерв’ю (живі, кумедні коментарі від дітей різного віку) про те, що діти знають про якість, безпечність та користь молока. Вік учасників – всі охочі учні школи.

На всіх переможців конкурсів очікують подарунки. Детальніше про умови участі в конкурсах на сторінці організаторів: https://www.facebook.com

Заходи проводяться компанією «Люстдорф» та агропромхолдингом «Астарта-Київ» за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Дата

28 Вер 2022
Термін дії закінчився!

Час

All Day

Організатор

Компанія «Люстдорф» та агропромхолдинг «Астарта-Київ»

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені