XIV Міжнародний молочний конгрес

Запрошуємо приєднатися онлайн до XIV Міжнародного молочного конгресу!

ХІV Міжнародний молочний конгрес – це близько 70 % аграріїв молочного сектору, серед яких спеціалісти, ветеринари, технологи, менеджери, експерти галузі, представники влади, посольств, міжнародних організацій, фінансових установ, комерційних компаній, ЗМІ і багато інших.

Разом зі світовими та вітчизняними експертами ми обговоримо нові виклики і можливості молочної галузі України, разом формуватимемо аграрну політику сектору, розберемося із законодавчими змінами, навчимося заробляти більше разом, дізнаємося про ефективні інструменти адаптації до кліматичних змін та завдяки яким управлінським і технологічним рішенням молочно-товарна ферма стає рятівним колом для всього АПК, головним генератором соціальної стабільності на селі та наповнювачем місцевого і державного бюджету.

Представники влади, громадських об’єднань, міжнародних організацій, народні депутати, виступатимуть під час круглих столів та не оминуть увагою гострі, актуальні питання галузі тваринництва: відновлення роботи Мінагро, механізми державної підтримки і розвитку, ринок землі, національну програму розвитку галузі та багато іншого.

Всеукраїнська ветеринарна конференція об’єднає лікарів ветеринарної медицини з усієї України навколо профілактики, лікування незаразних, а також інфекційних та інвазійних хвороб у ВРХ, способів покращення ефективності відтворення корів.

Також спільно з нашими партнерами ми готуємо надзвичайно цікаві локації – спеціалізовану виставку по молочному скотарству та ярмарок-дегустацію від українських виробників молочної продукції «Смакуй Українське».

Ми обов’язково засвідчимо свою повагу до Вашої щоденної праці відзнаками та нагородами і вже готуємо для Вас приємні сюрпризи!

Запрошуємо вас і чекаємо на найзначнішій події молочної галузі України!

Програма заходу за посиланням.

Організатори події: Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР), Міжнародна фінансова корпорація (IFC), компанія Dykun та швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України».

Дата

01 Чер 2021
Термін дії закінчився!

Час

08:00 - 17:30

Розташування

ВЦ "КиївЕкспоПлаза", вул. Амстердамська, 1, с. Березівка, Київська обл.

Організатор

Асоціація виробників молока
Сайт
http://avm-ua.org/uk

Інші організатори

Швейцарсько-українська програма «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України»
Цей сайт розроблено в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що фінансується Швейцарією та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія)». © Всі права захищені